AK Parti İstanbul Vilayet Gençlik Kolları Başkanlığına yeni atama

AK Parti İstanbul Teşkilatı’nın Gençlik Kolları Başkanlığı’nda takım değişikliğine gidildi.

Daha evvel Osman Tomakin’in yürüttüğü Vilayet Gençlik Kolları Başkanlığı misyonunu, Muhammed Cem Çekerek üstlendi.

Gençlik Kolları MYK üyesi olan Muhammed Cem Çekerek’in yeni vazifesine atanması, AK Parti Gençlik Kolları Genel Lideri Eyyüp Kadir İnan tarafından da tebrik edildi.

“CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN TENSİPLERİYLE ATANDI”

Yeni Gençlik Kolları Lideri Muhammed Cem Çekerek’i tebrik eden Eyyüp Kadir İnan, misyonunu devreden Osman Tomakin’e de çalışmalarından ötürü teşekkür ederek şu sözleri kullandı:

“İstanbul Vilayet Gençlik Kolları Başkanlığımıza Genel Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Gençlik Kolları MYK üyemiz Muhammed Cem Çekerek atanmıştır. Gözbebeğimiz İstanbul’da 2023 ve 2024 yolunda vereceğimiz gayret için güzel olsun.


ESKİ LİDERE TEŞEKKÜR

Görevi devreden Osman Tomakin kardeşime bugüne dek yaptığı başarılı çalışmalar için çok teşekkür ediyorum. AK Gençlik’in davası için gayretine tüm teşkilatımız şahittir. Kendisi önümüzdeki süreçte Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyeliği vazifesini yürütecektir. Güzel olsun.

“HEDEF 2023”

AK Gençlik, partimizin atiye uzanan bayrak yarışını en güçlü formda uygulamaya devam edecek, Büyük Türkiye’nin geleceğinde kelam söyleyen birçok isimleri yetiştirmeyi sürdürecektir. Gaye 2023!”


Leave a Reply