Aram Markaroğlu hayatını kaybetti

Fenerbahçe SK Yüksek Divan Şurası Üyesi Aram Markaroğlu hayatını kaybetti.

Markaroğlu, yakın vakte kadar Fenerbahçe’nin alt yapılarında Futbol A.Ş. Futbol Akademi Yöneticisi olarak vazife yapmıştı. Daha sonra Markaroğlu, vazifesini yürütürken istifa etmişti.

11 Haziran’da, toplumsal medya hesabından Dereağzı Tesisleri’ndeki yeni akademi binasını kulübe hiç bir yük getirmeden tamamladıklarını açıklayan, daha sonra da idare konseyi üyeliği ve alt yapı sorumluluğundan istifa ettiğini duyuran bir metin paylaşan Markaroğlu vazifeye bırakma kararının sebeplerini şöyle anlatmıştı:

“BAŞKANIMIZ YANLIŞ YÖNLENDİRİLİYOR”

“Sayın liderimizin şahsıyla ilgili hiçbir sorunum yok lakin idare biçimiyle kasvetim var. Liderimiz Ali Koç büyük bir özveriyle ve uğraşla çalışıyor fakat etrafındaki 4-5 insan tarafından yanlış yönlendiriliyor. Biz Ruşen Çetin ve öteki arkadaşlarla Fenerbahçe Kulübü’ne bir kuruş yük getirmeden, genç oyuncularımızın ömür standartlını düzgünleştirme ismine beş yıldızlı otel konforunda akademi binamızı bitirdik. Başka fitness projemiz ise liderimizin etrafını saran goygoycular tarafından önü kesildi.

“HİZMET DIŞINDA ÖTEKİ BİR YARIŞA GİRMEM”

Benim işim esasen başımdan aşkın, birçoğuyla birebir kalibrede dahi olmadığım şahıslarla hizmet dışında diğer bir yarışa girmem, buna da ayıracak vaktim yok. Ben burada yalnızca hizmet yarışı için varım. Ben yalnızca iş odaklıyım, iş yapamazsam orada durmamın hiç alemi yok. Bir birçoklarıyla tıpkı kalibrede olmadığım bu beşerlerle birebir havayı daha fazla solumak istemedim. Sayın liderden randevu talep ettim, bir hafta boyunca cevap bekledim, cuma tekrar hatırlatma yolunu denedim olmayınca cumartesi randevu talebimi iptal edip istifamı açıkladım. Durum bundan ibarettir.”

Leave a Reply