Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde üçüz kız kardeş tıpkı adamla evlendi

Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde cinsine az rastlanacak bir olay yaşandı.

Luwizo isimli kişinin, 3 kardeş ile birden birebir anda evlenmesi ülkedeki halkı şaşkınlığa uğrattı.

Üçüz kardeşler, Luwizo’ya evlilik teklifinde bulundular. Kararsızlık içerisinde kalan Luwizo devayı üçüyle de evlenmekte buldu..

“3’Ü DE BİREBİR HOŞLUKTA OLDUĞU İÇİN HİÇBİRİNDEN VAZGEÇEMEDİM”

Olayın nasıl ilerlediğini anlatan Luwizo birinci olarak Natalie isimli kızla tanışıp sevgili olduklarını belirtti. Sonrasında kardeşleriyle tanıştığını anlatan Luwizo onların da kendisinden hoşlandıklarını anlattı.

3 kız kardeşin kendisine birebir anda evlilik teklif ettiğini belirten Luwizo, “Evlilik kararının çok güç olduğunu biliyordum. Fakat 3’ü de birebir hoşlukta olduğu için hiçbirinden vazgeçemedim” tabirlerini kullandı.

“BİZİM ONA OLAN AŞKIMIZ ÇOK BÜYÜK”

Luwizo’nun evlilik tekliflerini öğrendiğinde büyük şok geçirdiğini belirten Natalie, “Durumdan haberdar olunca şaşkınlığını gizleyemedi. Ancak bizim ona olan aşkımız çok büyük olduğu için evlenmemize kimse mani olamadı” diye konuştu.

“HERKESE MUTLULUĞUMUZU GÖSTERECEĞİZ”

Kardeşler, herkesin kısa mühlet içerisinde ayrılacaklarını düşündüğünü belirterek, “4’ümüzün anlaşamayacağını ve ayrılacağımızı düşünen beşerler çok fazla. Ama biz güzel anlaşıyoruz ve herkese memnun olduğumuzu göstereceğiz” kelamlarını kullandı.

Leave a Reply