Mesut Özil: Futbolu çok özledim

Mesut Özil, bu dönem bilhassa ligde 7 gol ve 2 asistle Fenerbahçe ’ye kıymetli katkı sağlamıştı. Lakin deneyimli oyuncu, 19 Ocak’ta oynanan ve 2-1 kazanılan Altay maçından beri alanlardan uzak kalmıştı.

Belindeki ağrılar nedeniyle ufak bir operasyon geçiren Mesut, grupla çalışmalara başlasa da Prag deplasmanına götürülmedi.

Durumu merak edilen dünyaca ünlü yıldız, taraftara muştuyu verdi. Mesut, “Zor bir süreç geçirdim. Beklenmedik bir bel sakatlığı yaşadım lakin sıhhat takımımızın dayanaklarıyla bunun üstesinden geldim. Artık hazırım” diye konuştu.

“FUTBOLU ÇOK ÖZLEDİĞİMİZ BİLMENİZİ İSTİYORUM”

33 yaşındaki futbolcu, “Bu hafta Kasımpaşa ile oynayacağımız maçla birlikte sonunda alanlara dönüyorum. Futbolu çok özlediğimi bilmenizi istiyorum. Bir an evvel formamı giyip alanda uğraş etmek için sabırsızım.” sözlerini kullandı.

“LİGDE YAKALADIĞIMIZ SERİYİ DEVAM ETTİRMEMİZ GEREKİYOR”

Mesut Özil, ekibinin son durumuna da değinerek, “Ligde bizim için değerli olan maç kazanıp öz inancımızı yükseltmekti. Giresunspor ve Hatayspor karşısında peş peşe alınan galibiyetlerle çok gereksinimimiz olan bir seri yakalamayı başardık. Artık bunu devam ettirmemiz gerek. Bunun için ben de her türlü katkıyı vermek için elimden geleni yapacağım. Kasımpaşa karşısında da kazanırsak, süratle üst sıralara tırmanabiliriz. Galibiyet serisini sürdürmemiz halinde ligi güzel bir noktada bitirebileceğimize inanıyorum.” yorumunu yaptı.

Leave a Reply