Mesut Özil’in menajeri: Oyuncum çok keyifli

Fenerbahçe’nin dünyaca ünlü futbolcusu Mesut Özil’in menajeri Erkut Söğüt, yıldız futbolcunun sarı-lacivertli gruptaki geleceği hakkında Lig Radyo’ya konuştu.

Söğüt, Mesut Özil’in inanılmaz memnun bir devirden geçtiğinin altını çizerek “Sözleşmesinin sonuna kadar Fenerbahçe’de kalacak!” dedi.

“BAZI FUTBOLCULAR PARA İÇİN GELİYOR”

Mesut Özil’in tuttuğu kadronun formasını giydiğini söyleyen menajer Erkut Söğüt, şöyle devam etti:

“Bir kez aile olarak memnun. Zira baba olma sevinci yaşadı. Türkiye’de yaşama ve Fenerbahçe’de oynama hayali vardı. Bunu gerçekleştirdi. Mesut yalnızca bir Fenerbahçe oyuncusu değil, tıpkı vakitte gerçek bir Fenerbahçeli, Fenerbahçe hayranı bir insan. Bu durum gruptaki her futbolcu için geçerli değil. Tuttuğu ekibin formasını giyiyor. Kimi futbolcular para için geliyor.”


“FENERBAHÇE ÇOCUKLUK AŞKI”

Sözlerine Özil’in Fenerbahçe sevdasından bahsederek devam eden Söğüt, “Mesut Özil için öncelikli olan şey erken yaşta Fenerbahçe’ye gelmekti. Bunu yaptı. Transfer sürecinde çok daha farklı alternatifleri olmasına karşın bunu gerçekleştirdi. Fenerbahçe aşkı, çocukluğunda yaşadığı hisler onun için kıymetliydi. Doğal ki futbol içerisinde her vakit yaşanabilecek kimi durumlar var. Sakatlıklar yahut öteki şeyler. Bu üslup durumlarda bilhassa Mesut üzere dünyaca ünlü oyuncular hakkında tabi ki birçok spekülasyon yapılabiliyor.


“SAKATLIĞI GEÇTİ”

Hakkında yazılan birçok sav var. Biz bunlara alıştık artık. Bu cins şeyler Real Madrid’de oynarken oldu, Arsenal’dayken de vardı. Şu an Fenerbahçe’de de oluyor. Ben buradan herkese açıkça söylemek istiyorum. Mesut Özil mukavelesinin sonuna kadar Fenerbahçe’de kalacak. Bu bahiste kimsenin bir kuşkusu olmasın. Natürel ki medyada yazılan şeyler olacak, olağan karşılıyoruz. Zira daha evvel de karşılaştık. Biz bunlara gülüp geçiyoruz. Mesut da o denli yapıyor. Yalnızca saha içine bakıyor, saha dışında yazılanlarla kendisini meşgul eden bir insan değil. Mesut için en kıymetli şey futbol oynamak. Yalnızca oynamak istiyor. Her futbolcu oynamak ister. Elbette sakatlık süreci sonrası oynayacak duruma gelmek kolay olmayabiliyor.

Çok şükür o denli uzun periyodik bir sakatlık yaşamadı. Artık hazır ve oynayabilir. Tabi ki artık teknik heyetin yanlışsız vakitle ilgili kararı olacak. Bunlar bizim bilemeyeceğimiz şeyler. Bu hususta bir şey söylemek bize düşmez, yanlış olur.” ifadelerini kullandı.

Leave a Reply